A felújítás kedden kezdődött el és 2012 nyaráig tart. A munkálatok alatt időszakosan irányonként egy-egy sávot lezárnak, illetve szűkített sávokba terelik a forgalmat. Az autóklub torlódásokra figyelmeztet.
Az A23-as a Bécset Hegyeshalommal összekötő A4-es és a Miklóshalma, illetve a Graz felé tartó forgalom által egyaránt igénybe vett A2-es autópálya között biztosít összeköttetést és a fővárosba igyekvő autósok egyik leggyakrabban használt útvonala. A 18 kilométer hosszú A23-as a legrövidebb, egyúttal a legnagyobb forgalmú autópálya is Ausztriában, naponta 145 ezer jármű halad át rajta – írta az ÖAMTC.
(MTI)
Megújul az A23-as autópálya
Felújítás kezdődött Ausztria legnagyobb forgalmú autópályáján, az A23-as bécsi délkeleti összekötőn (Südost Tangente) – hívta fel a figyelmet az ÖAMTC osztrák autóklub pénteki közleménye.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!