Peiper Károly tájékoztatása szerint Szajol és Törökszentmiklós között gázolt el egy embert a Budapestről Záhonyba tartó személyvonat. Az érintett vonalon átlagosan 5-10 perces késések várhatók, a balesetet követő rendőrségi helyszínelés végéig – előreláthatóan délig – az említett szakaszon csak egy vágányon közlekednek a vonatok.
Pásztorné Kovács Ágnes, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: a szerelvény Törökszentmiklós belterületén, a Szent László utcán egy nőt ütött el, aki a tilos jelzés ellenére próbálta meg kerékpárját áttolni a vasúti kereszteződésen, az asszony a helyszínen életét vesztette.
(MTI)
Halálra gázolta a vonat
Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest–Cegléd–Szolnok–Debrecen vasútvonalon – közölte csütörtök délelőtt a Mávinform sajtóügyeletese.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!