Egyre kevesebben vannak munka nélkül a Kisalföldön

Harmadik hónapja csökkent a munkanélküliség Győr-Moson-Sopron megyében: a májusi kimutatás szerint 5,5 százalék volt a nyilvántartott álláskeresők aránya – mondta el Kara Ákos (Fidesz), a parlament foglalkoztatási és munkaügyi bizottságának alelnöke sajtótájékoztatón pénteken, Győrben.

MNO
2011. 06. 03. 10:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Márciusban 7,1, áprilisban 6,1, míg tavaly májusban 6,5 százalék volt ez a mutató – tette hozzá, megjegyezve, hogy ez a ráta „a szokásoktól eltérően” a fővárosinál is jobb.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.