Pilhál György: Egy feljelentő levél

MNO
2011. 06. 29. 7:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Pilhál György: Azért érdekes lenne tudni, végeredményben mit akar ez a brigád? Visszatérni a hatalomba? Bosszút állni a megsemmisült SZDSZ-ért? Vagy csak egyszerűen emlékeztetni, kik is voltak ők igazán? Ha maradt még megtévesztett hívük, most az is elszégyelli magát… Egy hajdanvolt párt, egy Tudjuk! Merjük! Tesszük! csapat, egy rulett-társaság vitték a pénzünket, vitték a hitünket… Ugyan kimondták-e két évtized alatt egyszer is, hogy haza, nemzet, Trianon-fájdalom? Csak a Szent Korona csúfolásáig jutottak. Meg a külföldre címzett feljelentő levelekig. A Clinton-árulkodás csak egy csepp önmagukból. Ismerve a névsort, nem az utolsó.

(Magyar Nemzet, 2011. június 29.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.