A híres ruhadarabot Deborah Landis, a videoklipet rendező John Landis felesége tervezte. Kettő készült belőle a szám 1983-as felvételéhez, a másik, kissé megviseltebb darab a Jackson-örökösök birtokában van. Az árverésre került dzseki értékét az is emelte, hogy Jackson aláírása szerepel az ujján.
A relikviát tucatnyi érdeklődőt túllicitálva végül Milton Verret texasi üzletember vásárolta meg, aki bejelentette, hogy jótékony célra akarja felhasználni. Mint mondta: az a terve, hogy „világkörüli turnéra” küldi a dzsekit, és a bevételből gyermekkórházakat támogat majd világszerte.
A vasárnapi árverésen befolyt pénz egy részéből a két esztendeje elhunyt Jackson két bengáli tigrisének elhelyezéséről gondoskodnak.
(MTI)
„Világkörüli turnéra” indul Michael Jackson 1,8 millió dolláros dzsekije
Michael Jackson piros bőrdzsekije, amelyet a Thriller klipjében viselt, 1,8 millió dollárért (340 millió forintért) kelt el egy Los Angelesben megrendezett árverésen.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!