Soltész Bálint elmondta: a műszaki sávban álló meghibásodott kamionba hátulról szaladt bele egy személygépkocsi az M3-as autópálya 110-es kilométerszelvényénél, Budapest irányában. Az autóban a vezető mellett ülő nő a helyszínen meghalt, a sofőr könnyebb sérüléseket szenvedett – tette hozzá. A rendőrség teljes útlezárás mellett folytatja a helyszínelést, az autókat Füzesabonynál terelik le az autópályáról.
Soltész Bálint tájékoztatása szerint hétfőn egy másik baleset is történt az M3-ason: szintén Budapest irányában, a 106-os kilométerszelvénynél egy autó szalagkorlátnak ütközött; a jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett.
(MTI)
Egészségügyi problémát okozott a brit hadsereg új harckocsija: harminc katona lett rosszul















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!