A rendőrségi akciót vasárnap délután hajtották végre Koszovó keleti részén, Gnjilane település közelében. A gyanúsítottak közül hatan koszovói, 13-an szerb állampolgárok.
A Tanjug szerb hírügynökség értesülései szerint a nyomozás már több hónapja tart, és a rendőrségnek közben sikerült biztonságba helyeznie az emberkereskedők egyik áldozatát.
(MTI)
Emberkereskedelemmel és prostitúcióval vádolják őket
Tizenkilenc embert őrizetbe vett a rendőrség emberkereskedelem és prostitúció gyanújával Koszovóban – írta hétfőn a Gazeta Express című koszovói napilap.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!