Prakásh Jha, az Araksán című film rendezője beleegyezett, hogy azokat a részeket, amelyek esetleg sértenék a hagyományok szerint „érinthetetlennek” tekintett dalitok érzékenységét, kivágják az alkotásból.
Három indiai államban nem is engedélyezték a film vetítését, nehogy zendülést váltson ki az alacsonyabb kasztokhoz tartozók körében. A dalitok szerint – akik a több mint egymilliárdos lélekszámú India közel egynegyedét alkotják – a film rossz fényt vet rájuk, és megbélyegzi őket. A film sztárja, Amitábh Baccsán pénteken szomorúságának adott hangot a produkció körül kirobbant polémia miatt.
(MTI)
Cristiano Ronaldo újabb mesés találata a magyar csodaikreket is lenyűgőzte














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!