Az egyelőre meg nem nevezett, magasépítéshez szükséges eszközöket gyártó és Európa egyik vezető gépgyártó társaságaként nyilvántartott társaság mintegy 400 dolgozót foglalkoztató üzemet épít fel a miskolci Mechatronikai Parkban, ahol 24 hektárnyi területet vásárolt meg.
A beruházásról a Miskolci Közgyűlés zárt ülésen tárgyalt, a részletekről hamarosan tájékoztatót tartanak – olvasható a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei napilapban.
(MTI)
Finn pénz jöhet Miskolcra
Egy finn gépgyártó cég építene gyárat Miskolcon – írta városházi forrásra hivatkozva az Észak-Magyarország csütörtökön.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!