Lászlók Nóra elmondta: a rendőrök azért mentek a férfi lakására, hogy elővezessék, miután nem kezdte meg büntetését a Balassagyarmati Fegyház és Börtönben. A 39 éves férfi magához szorította ötéves kisfiát, és kést tartott a gyerek testéhez, azt követelve, hogy a járőrök hagyják el a házát, majd elszaladt, és magával húzta a gyereket is. A kisfiút később elengedte, és elmenekült, a konfliktus során senki nem sérült meg. Lászlók Nóra közölte: a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrei nagy erőkkel kezdték meg a férfi keresését, és kora este a falu területén fogták el.
(MTI)
Kést szegezett ötéves kisfiának
Ötéves kisfiának szegezett kést egy mátranováki férfi, így követelte, hogy a rendőrök hagyják el a házát. A férfit, akit azért kellett elővezetni, mert nem vonult be a börtönbe, még csütörtökön elfogták a Nógrád megyei faluban – közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!