Még nem tudni, hogy mi okozta az ütközést. A helyszínelés végéig az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat mellékutakra terelik. A karambol körülményeit szakértők bevonásával a ráckevei rendőrkapitányság vizsgálja – mondta Kovács Viktória.
(MTI)
Még nem tudják, mi okozta az ütközést
Egy személygépkocsi és egy teherautó ütközött össze az 51-es főút 25. kilométerénél Dunavarsány belterületén hétfő délután; a személyautó vezetője megsérült, a forgalmat elterelik – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel. A sérültet mentőhelikopter vitte kórházba, állapotáról egyelőre nincs információ.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!