Seszták Ágnes: Az államszocializmusban egy bank volt, az OTP meg a tőzsde, a Coca-Cola, a rothadó kapitalizmus kénköves termékei, az uzsora, spekuláció, a devizahitel meg távoli ködképekként gomolyogtak az emberek fejében. Teljesen készületlenül szembesültünk az ország gazdasági és pénzügyi helyzetével, a kifizethetetlen államadóssággal, Európán vagy azon túl az egész világgazdaság bajaival. A pénz mint értékmérő és csereeszköz előlépett a legfőbb értékké, minden hírek főszereplőjévé és abszolút világsztárrá.
(Magyar Nemzet, 2011. augusztus 18.)
Seszták Ágnes: Tőzsdeindex
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!