Sikeres volt a BNV

Mayer György
2000. 09. 24. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hatalmas közönségsikert aratott, és tegnap zárta kapuit a 104. Budapesti Nemzetközi Vásár, amely a fogyasztási cikkek legnagyobb hazai és egyben közép-európai régiós seregszemléje volt. A vásár végeztével a szervezők azonban máris a következő kiállítás előkészítésén dolgoznak. Mint megtudtuk: a Hungexpo Budapesti Vásárközpontjában október 17–20. között rendezik meg a 19. Budatranspack nemzetközi anyagmozgatási és csomagolási, valamint a 9. Printexpo nemzetközi nyomdaipari szakkiállítást és vásárt.A Budatranspack vásárra eddig 144 magyar és 31 külföldi kiállító jelentkezett. A kiállítási terület 5777 négyzetméter, ebből 436 négyzetmétert külföldi cégek kötöttek le. A rendezvény kísérőprogramjaként az EU-csatlakozás kihívásai az élelmiszer-csomagolásban címmel konferenciát rendeznek a kiállítás ideje alatt, valamint szintén itt adják át október 19-én a Magyar csomagolási verseny díjait.A Printexpo a nyomtatott kommunikáció legnagyobb közép-európai fóruma. A seregszemlén 125 kiállító vesz részt, köztük kilenc külföldi ország 13 cége. A teljes kiállítási terület 4669 négyzetméter. A szakkiállításon mutatják be a Kiváló nyomdaipari termékek címmel megrendezett verseny díj nyerteseit, és láthatók lesznek az Ember és a nyomtatott kommunikáció című fotópályázatra érkezett alkotások is. Mint előzetesen elhangzott, az ágazat vállalati szerkezete nagyban hasonlít az európai nyomdaiparához, vagyis meghatározó a kisvállalkozások száma.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.