Hét végi karambolok

Hírösszefoglaló
2003. 03. 10. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Több súlyos baleset is történt a hét végén az ország útjain. Kistarcsánál tegnap délután frontálisan ütközött két személyautó a 3-as főúton – értesült a HavariaPress. A balesetben az egyik autó férfi sofőrje súlyosan megsérült, s a tűzoltóknak kellett kiszabadítaniuk az összeroncsolódott járműből. Egy nő könnyű, egy kisgyerek pedig horzsolásos sérülésekkel úszta meg a balesetet. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. Szentesen hét sérültje volt a szombat esti hármas karambolnak. Eközben két ember súlyos sérüléseket szenvedett Budapesten a Batthyány tér közelében, amikor egy kis Polski kanyarodás közben összeütközött egy Suzukival. A kis Polskiban ülő férfi és nő az ütközés következtében beszorult a járműbe. Tűzoltók szabadították ki, majd súlyos sérülésekkel kórházba szállították őket.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.