Kedvezmények turizmuskártyával

Hunyor Erna
2003. 05. 07. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Májusban köt szerződést a Magyar Postával a Hotelinfo Kft., s így több mint kétszáz postahivatalban is megvásárolhatóvá válik a 6888 forintos egységárú Magyar turizmus kártya.
Gál Gábor, a kft. ügyvezető elmondta: az idén 12 ezer kártyát adtak el, s jelenleg az utánnyomást tervezik.
Közölte: a Hotelinfo Kft. tavalyi árbevétele 150 millió forint volt, amelyből hatvanmillió forint kártyaértékesítésből származott. A fennmaradó kilencvenmillió forint egyharmada a társaság által kiadott katalógusok értékesítésből, egyharmada nyomdai tevékenységből, a többi a cég által működtetett utazási iroda tevékenységéből származik.
Gál Gábor arra számít, hogy a kártyaértékesítésből az idén kilencvenmillió forint bevételük származik, ami 15–18 ezer darab kártya értékesítését feltételezi.
Holczerné Szentirmai Ágnes, a cég PR-igazgatója elmondta: a kedvezményeket biztosító kártyát a belföldi turizmus élénkítésére hozták létre 1997-ben. Országszerte ezer szállodában és vendéglátó-ipari egységben fogadják el, valamint hét megye múzeumaiban, Ópusztaszeren és a gödöllői királyi kastélyban.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.