Végzetes áramütés
Halálos áramütés ért egy másfél éves kisfiút a házilag átalakított hosszabbítókábeltől vasárnap a Fejér megyei Soponyán; a román állampolgárságú apa ellen büntetőeljárás indult. (MTI)
Ittasan vezetett a volt rendőrkapitány
Ittasan árokba hajtott és súlyosan megsérült Bátorfi György ezredes, Tolna megye volt rendőrfőkapitánya. A főrendőr még a múlt héten szenvedett balesetet a szekszárdi szőlőhegynél, de csak tegnap hozták nyilvánosságra a részleteket. A tiszt vérében több mint háromezreléknyi alkoholt mutattak ki. (HP)
Négytonnás ópiumfogás
Négytonnányi ópiumgyantát találtak tegnap a francia vámosok egy Spanyolországból Nagy-Britanniába tartó, brit rendszámú kamion belsejében. A sofőrt őrizetbe vették, a fináncokat kitüntették. (MTI)
Kudarcos évet zárt Magyar Péter, elbukott a pártvezér a mozgósítási versenyben















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!