Bajnai Gordon az új miniszterelnök
Letette a miniszterelnöki esküt Bajnai György Gordon tegnap az Országházban, miután a parlament 204 igen szavazattal, 8 tartózkodás mellett, ellenszavazat nélkül támogatta a szocialisták által Gyurcsány Ferenc ellen benyújtott konstruktív bizalmatlansági indítványt. A Fidesz–KDNP-szövetség nem vett részt a szavazáson, mert méltatlannak ítélték a miniszterelnök-váltásnak ezt a módját, és csak az előre hozott választást tartják elfogadhatónak.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!