Érvényesült a hazai pálya hátránya

A férfi vízilabda Euroliga négyes végjátékának, az 1997-ben életre hívott Final Fournak 1997, ’98, ’99, 2001, 2006 és 2007 után valószínűleg az idén sem lesz magyar résztvevője, mert a tavalyi harmadik Vasas szerda éjjel a Komjádi uszodában, a negyeddöntő első felvonásán hazai pályán kapott ki 11-8-ra az olasz Pro Reccótól. A LEN-kupának viszont 1993, ’97 és ’99, az Újpest mesterhármasa után ismét lehet magyar győztese, hiszen a Szeged nem ledolgozhatatlan, 8-6-os hátrányba került a finálé első mérkőzésén, a görög Panioniosz otthonában.

2009. 04. 19. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.