Azért inkább legyen 4-3, mint 9-0

A magyar jégkorong-válogatott vasárnap a reméltnél valamivel nagyobb különbségű, 9-0-s vereséget szenvedett Kanadától a Svájcban zajló világbajnokságon. Lépten-nyomon mégis mindenki azt hangoztatja, e meccsel többet nyert, mintha megszorongatta volna a huszonnégyszeres vb-győztest. A magyar szurkolók döbbenetes hangulatot varázsoltak a Kolping Arénába, ami után a délelőtt még temetett 2014-es vb-pályázat nem csupán életre kelt, hanem mint a mesében, százszorta erősebben áll a rá váró próba elé. A csapat ma Fehéroroszország ellen zárja a csoportkört, s az esélyek nem mellettünk szólnak.

2009. 05. 07. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.