Pénzért állította vissza a villanyórákat

Hírösszefoglaló
2010. 05. 09. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Többrendbeli vesztegetéssel és lopással gyanúsítják annak az áramszolgáltató cégnek az alkalmazottját, aki pénzért a valósnál kevesebb áramfogyasztást regisztrált, valamint lakóházak villanyóráit tekerte vissza Nyírbátorban és környékén – jelentette a távirati iroda. Eredetileg azért tartottak házkutatást szerda este egy környékbeli férfi ingatlanjában, mert illegális lőfegyverekről, valamint jövedéki visszaélésekről szóló információk jutottak a helyi rendőrkapitányság birtokába. Bár csupán nagyobb mennyiségű szeszt és pancsolt italok előállításához szükséges anyagokat, illetve ukrán zárjegyes cigarettát találtak a helyszínen, feltűnt az egyenruhásoknak, hogy a lakás villanyórája visszafelé forog. Még aznap éjjel eljutottak az áramszolgáltató cég egyik 39 éves alkalmazottjához. Feltételezések szerint a férfi két tucat ilyen bűncselekményt követett el a környéken lakó magánemberekkel és kisvállalkozókkal közösen. Eljárás alá vontak továbbá egy 47 éves férfit is, akit lopás bűnsegédletével gyanúsítanak. Az áramszolgáltatóknak okozott kár feltételezések szerint 4,5 millió forint.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.