Gumicsont, gumi óvszer. Most ugyanis a vörös óvszeren a sor, amit november 30-án – az AIDS világnapját megelőzően – fognak osztogatni a fiataloknak a Nyugati téren. A legnagyobb kormánypárt ifjúsági szervezete – kihasználva az AIDS világnapját kísérő médiafigyelmet – óvszert osztogat, mert szerintük a problémák megoldására vörös óvszer kell, méghozzá az ifjú szocialisták kezéből. Az ifjú szocialisták szerint a vörös a biztonság színe, így a szociális és demográfiai válság közepette a vörös óvszer jelenti a biztonságos megoldást a fiatalok életében – írja az alelnök.
Stágel Bence arra hívta fel a figyelmet, hogy már nem beszélnek a tandíjról, a diákok utazási kedvezményeinek drasztikus csökkentéséről, a jegyzettámogatás megvonásáról vagy a kábítószerfogyasztás 14-16 éves korosztályt is érintő aggasztó növekedéséről. A család védelme, a felelősségteljes döntések helyett vörös óvszerben éljenek nemi életet a fiatalok, mert 2007 adventjének kezdetén a FIB szerint ez a fiatalokat érintő legfontosabb kérdés? – teszi fel a kérdést Stágel.
A tömeggyilkos Che Guevara rehabilitálása, Z. János előzetes letartóztatásba helyezése, valamint a nagy, vörös, novemberi kondomosztogatás után továbbra is türelmesen várjuk az ifjú szocialisták visszatérését az ifjúságpolitika színterére – közölte az alelnök.

Kóros elmeállapotú nő akart bírót és rendőrkapitányt ölni
A hivatalokat is megfenyegette.