Vállalják a kisebbségi kormányzást a „gondterhelt” MSZP-sek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA szocialisták a továbbiakban, amennyiben az SZDSZ kilép a koalícióból, biztosítják az ország kormányozhatóságát, vállalják a kormányzás – az önálló baloldali, szocialista kormányzás felelősségét – jelentette be Nyakó István, az MSZP szóvivője a párt kedd esti elnökségi ülése után. Nyakó elmondta: megkezdődik az eddig az SZDSZ által irányított tárcák átadás-átvétele. A hírTV tudósítójának közlése szerint az elnökség tagjai gondterheltnek látszottak, amikor távoztak a háromórás ülésről.• Az MSZP vállalja az önálló kormányzás felelősségét + Képriport
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!