Helyi népszavazással döntenek a repülőtér sorsáról

Helyi népszavazással dönthetnek február elsején a Vát és Porpác térségébe tervezett kereskedelmi repülőtér sorsáról – közölte Bíró József, Vát polgármestere az MTI érdeklődésére kedden. Elmondása szerint a lakosság döntő többsége a népszavazási kezdeményezés ellenére támogatja a repülőtér felépítésének tervét, a referendum eredménye várhatóan ezt fogja bizonyítani.

MNO
2008. 12. 30. 15:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.