Félmillió volt az ellopott tárcában

Lopásokról, betörésekről tájékoztatta a Beol.hu-t napi hírösszefoglalójában a rendőrség.

MNO
2009. 01. 10. 12:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy orosházi kft. nyitott irodájában hagyott táskából tulajdonított el ismeretlen elkövető egy pénztárcát, benne 500 ezer forinttal pénteken a kora délutáni órákban.

Ismeretlen tettes Szarvason egy lakóház előtt parkoló személygépkocsi jobb első ablaküvegét betörte és eltulajdonította a gépkocsi ülésén elhelyezett pénztárcát a benne lévő személyes iratokkal, bankkártyákkal és némi készpénzzel.

Betörtek Dévaványán egy használaton kívüli sertéstelepre, ahonnan mintegy félmillió forint értékben különféle munkaeszközöket tulajdonítottak el – tájékoztatott dr. Virág Zsuzsánna, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

(beol.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.