Mínusz öt fok volt a lakásban, meghalt

Kihűlés következtében meghalt penészleki lakásában egy 61 éves férfi – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője csütörtökön.

MNO
2009. 01. 08. 8:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A férfi feleségével együtt tért nyugovóra szerda éjjel; a nő azt állította, hogy lefekvéskor begyújtottak a lakásban, viszont a helyszíni szemle során mínusz öt Celsius-fokot mértek a szobában – mondta Fülöp Gergely. A százados hozzátette: bűncselekményre utaló körülmény nem merült fel az ügyben; a fagyhalál körülményeit közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendőrség. Szabolcsban az idei télen eddig tizenegyen szenvedtek fagyhalált, míg a múlt évben tizennégyen vesztették életüket kihűlés következtében a megyében.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.