Szekszárd óvadékot nyújt

A szekszárdi önkormányzat óvadékot nyújt jól működő kis-és középvállalkozások számára 5-től 100 milliós hitel felvételéhez.

MNO
2009. 06. 10. 16:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Együttes ülést tartott kedden Szekszárd közgyűlésének gazdasági és pénzügyi bizottsága szakértők részvételével. Kővári László, a gazdasági bizottság elnöke a megyei internetes oldalnak elmondta, a vállalkozók hitelfelvételének a segítése, illetve ennek a részletkérdései szerepeltek a napirenden. A témáról a közgyűlés legutóbb zárt ülésen döntött. Horváth István polgármester tájékoztatása szerint az önkormányzat óvadékot nyújt jól működő kis-és középvállalkozások számára 5-től 100 milliós hitel felvételéhez.

A pályázaton szekszárdi székhelyű cégek vehetnek részt. A hitelkeret összegét 500 millió forintban határozták meg. Kővári László hozzátette, hogy a pályázati csomagot pénteken 16 óráig lehet átvenni a polgármesteri hivatalban. A nyertesekkel kötött szerződés főbb tartalmi elemeit határozták meg a bizottságok. A szerződések azonban cégekre szabottak lesznek.

(teol.hu)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.