Tekintse meg a hírTV összeállítását
Délután négy órakor a Himnusz hangjaival kezdődött a Civil Összefogás Fórum megmozdulása a budapesti Hősök terén, ezt követően kezdődött a két helyszínes demonstráció. A hírTV helyszíni tudósítója szerint a 4-5 felszólaló összesen egy órában szólal fel – megfogalmazva a kormányzat kritikáját.
Negyed hat körül – a tervek szerint – a Kossuth tér környékére vonulnak. Azért nem a Parlament elé, mert a rendőrség azt nem engedélyezte, a Miniszterelnöki Hivatal erre az időszakra – illetve a további 4 napra – „kibérelte” a teret. A Kossuth tér és az Alkotmány utca sarkán egyébként egy petíciót olvasnak fel, de azt a szervezők nem adják át senkinek, mert – mint a hírTV-nek elárulták – annyit írtak már a kormánynak, hogy értelmetlennek érzik. Csak szóban közlik a kormánnyal, hogy amennyiben szeptemberig nem távozik, sztrájkokat, illetve engedetlenségi mozgalmakat szerveznek.
(hírTV)















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!