Letehette esküjét Rákócziújfalu polgármestere
Két sikertelen kísérlet után harmadszorra határozatképes lett a képviselő-testület Rákócziújfaluban, így több fontos előterjesztés megtárgyalása mellett letehette esküjét az augusztusban újra megválasztott polgármester – közölte Hegedűs János helyettesítő jegyző csütörtökön. A szerda estére összehívott ülésen a tíztagú testületből Papp János független polgármesteren kívül öt képviselő jelent meg, és így már hozhattak határozatokat – tette hozzá.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!