Páva: Semmiféle fennakadás nem történt a vízszolgáltatásban

Egyelőre csak becsülni, kalkulálni lehet, hogy mennyibe kerül a pécsieknek a vízmű ügye; az ára 2 és 5 milliárd forint közé tehető – mondta Páva Zsolt (Fidesz), Pécs polgármestere az önkormányzat gazdasági és önkormányzati bizottságának együttes szerdai ülésén, amit a pécsi közgyűlés szocialista frakciója hívott össze. • Birtokvédelem: a bíróságon folytatódik a pécsi „vizes” ügy • Pécsi Vízmű: erőszakkal akart bejutni a volt vezérigazgató

MNO
2009. 10. 07. 16:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Páva Zsolt a képviselők kérdéseinek kapcsán kijelentette: semmiféle fennakadás, minőségváltozás nem történt a vízszolgáltatásban, és ez később is így lesz. Kijelentette: egyelőre csak becsülni, kalkulálni tudja, hogy lépésük mennyibe is kerül majd a pécsieknek. Milliárdos nagyságrendű ügyről van szó, 2 és 5 milliárd közé tehető az ára. Ha nem sikerül megállapodnia a két félnek, nyilván a bíróság mondja majd ki a végösszeget.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.