A H1N1 is hozzájárult a fiú halálához

Diagnosztizálták a november elsején meghalt 15 éves fiúnál a H1N1-et – tájékoztatott a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézete hétfőn. A beteget itt látták el október 29-től november 1-jéig. • H1N1: még vasárnap meghalt a 15 éves beteg Szolnokon

MNO
2009. 11. 09. 8:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A súlyos, krónikus alapbetegségben szenvedő beteg halála a szövődményes tüdőgyulladás és ennek következtében kialakult szívelégtelenség miatt következett be, melyet az elvégzett kórboncolás is alátámasztott – írják.

(MNO)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.