Leszedték és magukkal vitték a fideszes jelölt plakátjait

Ellopták Jászberényben a Fidesz–KDNP színeiben induló Szabó Tamás plakátjainak többségét az elmúlt hétvégén. A lopással gyanúsított három férfi 120 ezer forint kárt okozott – közölte a jászsági város rendőrkapitányságának sajtóreferense kedden az MTI-vel.

MNO
2010. 04. 06. 11:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hajduné Budai Orsolya hadnagy tájékoztatása szerint egy helyi lakos április 3-án tett bejelentést, miszerint éjfél és 1 óra közötti időben ismeretlen személyek a jászberényi Rét és Szent Imre herceg utcában a kihelyezett választási plakátokat leszedték és magukkal vitték. A rendőrök szemlét tartva kiderítették, hogy a város más utcáiban is elloptak kampányplakátokat. A többségében villanykarókról leszerelt, majd megrongált plakátok értéke mintegy 120 ezer forint.

A rendőrség a lopásnak minősülő bűncselekmény elkövetésével három férfit gyanúsít – tette hozzá a sajtóreferens.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.