Zivatarok: nem múlt el a jégveszély!

Csütörtökön napközben az északi, északnyugati megyékben lesznek erősebben felhős vagy borult körzetek, az ország nagyobbik részén azonban a többször megnövekvő gomolyfelhőzet mellett ma is ígérkezik több-kevesebb napsütés. Több helyen valószínű záporeső, főként keleten, északkeleten zivatarok is kialakulnak. A Dunántúlon megélénkül az északnyugati szél, egy-egy zivatar környezetében pedig átmenetileg viharos széllökések is lehetnek.

MNO
2010. 04. 15. 3:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 12, 17 fok között valószínű, északon lesz a hűvösebb. Késő estére 6, 11 fok közé hűl a levegő.

Csütörtök estig elszórtan várható zivatar az országban. Északkeleten még lehetnek intenzívebb zivatarok is, néhol jég is eshet.

(OMSZ)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.