Havazás, ónos eső: jelentős késések a vasúton
Csütörtök hajnalra az ország több vonalán leszakadt felsővezeték, tartós zárlat okoz jelentős késéseket a vasúti közlekedésben – tájékoztatta csütörtökön hajnalban a MÁV kommunikációs igazgatósága az MTI-t. Egy kicsit javul az időjárás, de még csütörtökön is lehet havazás, ónos eső az ország több területén. Az elektromos vezetékekre dőlt fák miatt több mint tízezer fogyasztónál nincs áram Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. • Elakadt járművek – Több tucat ember esett fogságba
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!