Jótékonysági árverés a Gyermekétkeztetési Alapítvány javára

Az iskolakezdéshez szükséges tanszerekből álló termékekre indít jótékonysági árverést a Gyermekétkeztetési Alapítvány javára egy bevásárlóközpont.

WL
2012. 08. 23. 5:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az iskolakezdéshez elengedhetetlen tanszerekből álló termékpaletta kiállításon tekinthető meg augusztus 17. óta a bevásárlóközpont első emeletén. Az ott felállított színes paravánfalak mindegyike egy-egy árkategóriát – 100 forint, 500 forint, 1500 forint – jelöl, de feltüntetik a termékek eredeti bolti eladási árát is – olvasható a szervezők által az MTI-nek eljuttatott közleményben.

Az első árverés augusztus 25-én délelőtt 11 órától, a második pedig délután 15 órától indul. A résztvevők számozott tárcsák segítségével licitálhatnak mindhárom árkategória termékpalettájára, a nyertesek az árverés végén vehetik át termékeiket az üzletekben.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.