Bokroshoz akarták láncolni magukat az aktivisták?

A Jólét és Szabadság (JESZ) – azelőtt MDF – ismét az ATV székházhoz vonult, mert hírét vette, hogy péntek este Bokros Lajos lesz a csatorna egyik vendége.

BL
2013. 02. 08. 21:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ismert, egy hete a JESZ néhány aktivistája odaláncolta magát a televízió épületéhez, amiért „az ATV folyamatosan nyilvánosságot ad Bokros Lajosnak, a mandátumtolvajok királyának”.

A párt ismét a politikus ATV-s szereplése ellen tiltakozott, az EP-képviselő ugyanis péntek este az Egyenes Beszéd vendége volt.

Az Atv.hu meg nem erősített információi alapján a JESZ aktivistái ezúttal Bokroshoz próbálták odaláncolni magukat. Értesüléseik szerint végül hat fő jelent meg a tüntetésen, azonban ők sem az ATV-nél, hanem a televízió épületének közelében lévő művelődési háznál, annak is a másik oldalán.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.