A mártír sorsú szerzetes boldoggá avatásának egyházmegyei eljárása 2006-ban kezdődött meg és 2007-ben fejeződött be. Ez idő alatt számos tanút hallgattak meg. Ennek folytatásaként a szentszéki eljárás 2008-ban indult, a bíborosok kollégiumának döntése az idén január 15-én született meg.
A Szalézi Médiaközpont ez év március 28-án közölte az MTI-vel, hogy Ferenc pápa engedélyezte Sándor István szalézi szerzetes, illetve vele együtt 63 boldoggá avatandó ember dekrétumának kihirdetését.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!