Balogh József már nem a Fidesz tagja

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Az élettársát bántalmazó képviselőt a napokban gyanúsítottként hallgatta ki az ügyészség.

MNO
2013. 11. 06. 11:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A politikus május 2-án jelentette be, hogy azonnali hatállyal kilép a Fidesz-frakcióból.

Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője aznapi közleményében azt írta: elfogadhatatlan, ha valaki bántalmazza szeretteit, családtagjait, és ezt a véleményét a Fidesz képviselőcsoportjának minden tagja osztja. Rogán Antal mindezt tudomására hozta Balogh Józsefnek is, aki ezt követően tájékoztatta arról, hogy kilép a Fidesz frakciójából.

Balogh József már korábban bejelentette, hogy kéri mentelmi jogának felfüggesztését. Polt Péter legfőbb ügyész súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt kezdeményezte ezt. Az Országgyűlés szeptember 16-án 290 igen szavazattal két nem ellenében, egy tartózkodás mellett döntött Balogh József mentelmi jogának felfüggesztéséről.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.