A DK-nak a parlamenti választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegéről, forrásáról és felhasználásáról szóló beszámolójában az olvasható: a párt 13 millió forint állami költségvetési választási támogatásban részesült, emellett 79,46 millió forint egyéb, állami költségvetésből származó alaptámogatásból származó forrást használt fel. Vagyis a DK kampánykiadásaiban nem voltak magánpénzek, adományok.
A párt kampányköltségeire pontosan 92 460 700 forintot fordított, ebből a legnagyobb tétel az „egyéb szolgáltatás” volt, összesen 56 millió forint. A propaganda költségei 22,43 millió forintot, hirdetés és reklám 7,78 millió forintot, bérleti díj 3,36 millió forintot, anyagköltség 1,86 millió forintot tett ki, közlekedésre és szállításra 976 ezer forintot, postaköltségre 24 ezer forintot adtak ki.
Az LMP a parlamenti választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegéről, forrásáról és felhasználásáról szóló beszámolójában közölte: az egyéni választókerületi jelöltek által a párt javára felajánlott támogatás összege 95 millió forint volt (ebből 4 632 forintot nem használtak fel), a párt további 597 millió forint állami támogatást kapott és felhasznált 22,6 millió forint saját bevételt is a kampányban. A maximális összeg egyébként, amit egy párt az államtól kaphatott az 703 millió forint volt.
Az LMP összesen 714,6 millió forintot fordított a parlamenti választás kampányára a beszámoló szerint.
A beszámoló szerint a támogatásokból 94,9 millió forintot fordítottak kültéri reklámra, üzemanyagra, járműbérletre, hirdetésre. További 619,6 millió forintot pedig ugyancsak kültéri reklámra, kampányújságra, sajtóhirdetésekre, online marketingre, közösségi médiára, direkt marketingre, különböző eseményekre, gyártás-tervezésre, managementre és logisztikára, humán erőforrásra, bérleti díjra, kampánytanácsadásra, közvélemény-kutatásra és egyéb marketingre.
A Hivatalos Értesítő legfrissebb számából az is kiderült, hogy az MLP a parlamenti választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegéről, forrásáról és felhasználásáról szóló beszámolójában azt közölte: a párt összesen 9,143 millió forint támogatást fordított a választási kampányra, ebből 128 ezer forint volt a saját forrása, a többi állami költségvetési támogatás.
Valamivel több mint 8 millió forintot fordítottak szolgáltatások vásárlására és némileg több mint egymillió forintot „anyagjellegű ráfordításra”.
Az MSZP a parlamenti választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegéről, forrásáról és felhasználásáról szóló beszámolójában közölte: a párt 329,9 millió forint állami költségvetési támogatást kapott, a jelöltektől pedig további 21 millió forintot (ezt a pénzt a jelöltek kapták a költségvetéstől, de lemondhattak róla a jelölő párt javára), volt továbbá 95,8 millió forint állami költségvetésből származó alaptámogatás, 12,9 millió forint támogatás magánszemélyektől és 3,4 millió forint egyéb bevétel.
Az MSZP-nek tehát összesen 463,16 millió forintból hirdetésre, reklámra, propagandára 293,8 millió forintot költött, rendezvényekre 65 millió forintot, anyagköltségre közel 33 millió forintot, bérleti díjakra 15,9 millió forintot, posta- és telefonköltségre 6,6 millió forintot, közlekedésre és szállítási kiadásokra 2,3 millió forintot, egyéb anyagjellegű ráfordításokra 46 millió forintot, egyéb, nem anyagjellegű ráfordításokra 474 ezer forintot. Eszközbeszerzésre 781 millió forintot fordítottak.
A Hivatalos Értesítőből az is kiderült: a PM a parlamenti választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegéről, forrásáról és felhasználásáról szóló beszámolójában azt közölte: állami támogatásban nem részesült, képviselőjelöltjei a részükre kiutalt támogatásról az Együtt – a Korszakváltók Pártja javára lemondtak.
A PM beszámolója szerint a párt egymillió forintot költött a kampányára, ez az összeg saját forrásból származott. A pénzből 677 ezer forintot fordítottak szolgáltatások igénybevételére, 239 ezer forintot utazási költségekre, 176 ezer forintot anyagjellegű ráfordításra, és ötezer forintot illetékre.
A 2014-es választáson indult minden jelöltnek és jelölőszervezetnek legkésőbb június 5-éig kellett a Közlönyben nyilvánosságra hozni a választásra fordított állami és más pénzeszközök, anyagi támogatások összegét, forrását és felhasználásának módját.