Kunhalmi Ágnes, az MSZP budapesti elnöke már a hét elején elismerte a Magyar Nemzetnek, hogy zajlanak informális tárgyalások az esetleges visszalépésekről.
Emlékezetes, Falus két hete az ATV egyik műsorában úgy fogalmazott, „ha mégis úgy alakulna, hogy más lenne az, akinek nagyobb esélye van Tarlós István legyőzésére és a Fidesz hatalmának a megtörésére, akkor én boldogan visszalépek”. Ezt követte a Nézőpont Intézet felmérése, mely szerint Bokros népszerűbb Falusnál.
Karácsony Gergely, a Párbeszéd Magyarországért társelnöke egyébként szombaton még a Falus Ferenc javára való visszalépésre szólított fel.
Falus egyébként az elmúlt napokban támadta Bodnár Zoltánt, a Liberálisok jelöltjét, aki viszont péntek este a Hír TV-ben úgy nyilatkozott: lehet, hogy nem sikerül leváltani Tarlós Istvánt, de annak nem ők lesznek az okai, hanem például Falus Ferenc személye és kampánya.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!