A miniszterelnök azt mondta, „nagyon nehéz lelki helyzet” a jelenlegi, hiszen „mindenki sajnálja azokat, akikkel szemben fel kell lépni”, ám nem megoldás, hogy ezek az emberek „fogják magukat, és megbénítják egy ország életét”.
„Együttműködést és rendezettséget kell kikényszeríteni az ő oldalukról is, anélkül hogy közben fizikai erőszakot alkalmazna” a rendőrség – mondta Orbán Viktor a migránsokra utalva, és elismerését fejezte ki a rendőrség teljesítménye iránt.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!