
Felébredt az akadémia, intézeteket kérnek vissza
Hamis narratívát terjeszt a baloldali médián keresztül az MTA.
A megalapozott gyanú szerint egy 46 éves férfi 2019 nyarától, Budapestről – úgy tudjuk, Újpestről – egy olyan, nemzetközi bűnszervezetet irányított, amely gyermekek szexuális kizsákmányolásáról készített képek gyűjtését és megosztását végezte a bűnözői körökben közkedvelt úgynevezett dark weben ("sötét net"). Az elkövetésben három további magyar férfi is részt vett, egyikük saját gyermekét is rendszeresen abuzálta, amiről felvételeket készített és azokat mások számára is hozzáférhetővé tette. A Nemzeti Nyomozó Iroda kiberbűnözés elleni nyomozói – az Europol és az Interpol közreműködésével – felderítése alapján a négy férfit a Terrorelhárítási Központ felszámoló egységeivel együttműködve szerdán fogták el.
A Budapesti IV. és XV. Kerületi Ügyészség megállapította:
a kiemelt tárgyi súlyú ügyben – a nyomozás bűnszervezetben elkövetett gyermekpornográfia minősített esete, vérfertőzés, szexuális erőszak miatt folyik – a büntetési tétel nagyságát és a terheltek személyi körülményeit, valamint az elkövetés szervezettségét együttesen értékelve, megalapozottan lehet tartani attól, hogy a legsúlyosabb kényszerintézkedés nélkül a gyanúsítottak a büntetőeljárásban elérhetetlenné válnának, veszélyeztetnék a bizonyítást, illetve az elkövetést folytatnák.
A nyomozási bíró ma ezt állapította meg, és elrendelte a terheltek letartóztatását.
A nyomozásnak azonban koránt sincs vége, ugyanis Európa szerte és Amerikában is "használták", azaz letöltötték, illetve terjesztették a magyar bűnszervezet dark webes fórumán megosztott képeket és filmeket. Sőt, olyan "fórumozó" is van szép számmal, aki gyermekek abuzálását, szexuális megerőszakolását is rögzítette és megosztotta a platformon – tudta meg lapunk. Azt egyelőre nem tudni pontosan, hogy kik töltötték fel az oldal tartalmát, a rendőrség egyelőre csak a szervezőket tudta beazonosítani. Az ezernél is több felhasználó azonosítása heteket vehet igénybe.
A a nyomozók a gyanúsítottak összes számítástechnikai, informatikai eszközét lefoglalták. Az általuk használt szervereket a rendőrség etikus hackerek segítségével is megvizsgálja, hogy megállapíthassák, az elmúlt időszakban kik, honnan, hogyan, milyen formában és kikkel kerültek kapcsolatba a pedofil fórumon.
Hamis narratívát terjeszt a baloldali médián keresztül az MTA.
Hatalmas lángokkal küzdöttek meg a tűzoltók.
Komárom-Esztergom vármegyében 14 ezer ember maradt víz nélkül.
Magyarországon járt a világhírű nyelvtanár, akinek módszerét negyven országban, még hazájában, Amerikában is alkalmazzák.
Meghalt a kisfiú, akit agyevő amőba támadott meg a párkányi fürdőben
Macron megszólalt, Meloni reakciója mindent elárult + videó
Pár hét, és a Samsung végleg törli minden adatodat – így állíthatod meg
Hivatalos: megjelent a NASA döntése Kapu Tibor kilövéséről – óriási fordulat, ez egész Magyarországnak keserves
Magyar Péter nagyon bepöccent azon, hogy Szentkirályi Alexandra szóba merte hozni az ukrán alvilágot
Egy elhunyt politikusnőt sértegetett Aranyosi Péter + videó
Magyar zászlók ezrei tűnhetnek fel a klub-vb mai rangadóján New Yorkban + videó
Szedd magad sárgabarack 2025: itt az országos lista!
Életveszélyes hal bukkant fel az Adrián
Az európai elit minden lényeges kérdésben rosszul döntött
Aranyosi Péter a vesztébe rohan, öntelten mosolyog és még neki áll feljebb
Ebből baj lesz: a Paks ellenfele lerománozta Böde Dánielt
Hamis narratívát terjeszt a baloldali médián keresztül az MTA.
Hatalmas lángokkal küzdöttek meg a tűzoltók.
Komárom-Esztergom vármegyében 14 ezer ember maradt víz nélkül.
Magyarországon járt a világhírű nyelvtanár, akinek módszerét negyven országban, még hazájában, Amerikában is alkalmazzák.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.