2019. augusztus 25., vasárnap, Lajos, Patrícia napja

Címke: fradi

178 cikk 1/18 oldal

Csak az eredmény volt biztató

A 0-0 idegenben jó eredmény, mondhatni, a Fradi ennél csak jobban tud futballozni, és akkor a visszavágón ezt a Suduvát le tudja győzni. Okkal bízhatunk benne…

Izmos törpe a Baltikumból

A Fradi elleni első mérkőzésen (csütörtök, 19.00, tv: M4 Sport) hazai pályán, ahol szembetűnően masszívak, borítékolhatóan nagyon motiváltak lesznek a litvánok.

A címvédő Ferencváros hazai győzelemmel mutatkozott be

Az FTC pályaválasztóként 38 találkozó óta nem kapott ki a bajnokságban, és sorozatban 12. NB I-es meccsét nyerte meg otthon. A kaposváriak ellenben a harmadik meccsüket is elveszítették a szezonban.

A Suduvával csap össze a Fradi az Európa-liga főtábláért

A magyar bajnok Ferencváros a Suduva csapatával találkozik majd a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének zárókörében, miután a litván együttes hazai pályán is 2-1-re legyőzte az izraeli Makkabi Tel-Avivot az El kvalifikációjának harmadik fordulójában.

Nem reális a BL főtáblája

Fanyalogni, pláne intrikálni korai és kicsinyesen túlzó lenne, hiszen a Ferencváros az Európa-ligában még teljesítheti a kitűzött célt, a főtáblára jutást a nemzetközi labdarúgóporondon.

Orosz Pál: A Dinamo erősebb, mint a Ferencváros

Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója szerint nem szégyen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában kiesni a Dinamo Zagrebbel szemben, amely jelenleg jobb erőkből áll, mint a Ferencváros.

A zágrábiak is rápihentek

Könnyen elképzelhető, hogy új embert is bevet Szergej Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője, a Norvégiából igazolt, elefántcsontparti Franck Bolit.

Együtt menekülnének

Idén április óta, amikor Szergej Rebrov edző elkezdte „jegelni” Lanzafamet, aki nem vette jó néven a mellőztetést, és a Paks elleni meccs után ezt az ukrán tréner tudomására is hozta.
Vissza az oldal tetejére
Tisztelt olvasóink!
A Magyar Nemzet teljes archívumának feltöltése folyamatban van. Hamarosan az összes korábbi cikk elérhető lesz, addig szíves türelmüket kérjük.
a Magyar Nemzet szerkesztősége

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.