Vajon tud-e két nap alatt két tökéletes meccset játszani a világ legjobbja? + videó
A norvég kézilabda-válogatott átlövője, Henny Reistad tegnap 15 gólt szerzett a Dánia elleni vb-elődöntőben, ma Franciaország ellen játszik a vb-döntőben.
A norvég kézilabda-válogatott átlövője, Henny Reistad tegnap 15 gólt szerzett a Dánia elleni vb-elődöntőben, ma Franciaország ellen játszik a vb-döntőben.

A horvátok elleni döbbenetes fordítás legfontosabb pillanatait nem lehet elégszer megnézni.

Nüanszok döntöttek a magyarok javára kulcspillanatokban, de a horvátok elleni siker és az olimpiai selejtező sem fedheti el a problémákat.

Negyedórával a vége előtt hatgólos hátrányban volt, de innen nyert 23-22-re a magyar válogatott Horvátország ellen, és ezzel részt vehet az olimpiai selejtezőn.

Brazília 30-27-re nyert Csehország ellen, ezzel eldőlt, hogy ha a magyar válogatott hétfőn legyőzi a horvátokat, indulhat az olimpiai selejtező tornán.

A második félidei összeomlás Montenegró ellen is bosszantó volt, Svédország ellen pedig elkeserítő.

A Svédország elleni 26-22-es vereség a legtöbb magyar játékost a Montenegró elleni összeomlásra emlékeztette.

A Montenegró elleni blokk után Svédország is a szünet után fordított, és 26-22-re nyert a magyar válogatott ellen.

Japán stílszerűen egy kínai figurából elért góllal győzte le Dániát a középdöntőben.

A magyar válogatott kisebb megingásokat leszámítva hozta a kötelezőt, 30-20-ra nyert Szenegál ellen a női kézilabda-vb középdöntőjében.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Tisza Párt egyik informatikusa maga beszélt arról, hogy a párt hanyagsága és felelőtlensége vezetett az adatszivárgásokhoz.

Ketten a 18-at sem töltötték be.

A momentumos politikus szexuális tartalmú megjegyzéseket tett a munkatársaira – derül ki a jegyzőkönyvből.

A Fidesz nem engedi a bankok diktálását – szögezte le a Fidesz EP-képviselője.

Andrej Babis vezeti az új cseh kormányt.

A szankciók nem a békét hozták el, hanem a recessziót. A szakértő szerint a kontinens ma már csak a saját hibáinak árát fizeti meg.

Phenjan orosz technikai támogatással további, nagyobb felbontású kémműholdak indítására készül.

A bukott katonának talán érdemes lenne inkább a szabad ég alatt billentyűzetet ragadnia.

Balazs Hidveghi has drawn attention to shocking figures.

Gyászol a magyar és a román labdarúgás is.

Németh Nándor bő egy másodperccel kapott ki a fő távján, Verrasztó Dávid is lemaradt az A döntőről az ob nyitónapján.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.