A kedvezőtlen piaci hangulatban gyengült a forint

A délelőtti árfolyamcsökkenést követően kedvezőtlen nemzetközi hangulatban tovább gyengült a forint a főbb devizákkal szemben.

KG
2012. 10. 23. 18:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kedden fél hat körül egy euró 281,34 forintot ért, délelőtt 279,99 volt az árfolyam. A svájci frankot 232,51 forinton jegyezték kora este, és 231,41 forinton délelőtt. A dollár 217,06 forintra, a japán jen 2,7202 forintra erősödött a délelőtti 214,97 és 2,6953 forintról.

Az euró jegyzése október 16-a óta a legalacsonyabb szintre csökkent a dollárhoz képest – egy euró 1,2972 dollárt ért este fél hat körül –, mert az elő-előkerülő európai adósságproblémák mellett a vártnál gyengébb vállalati gyorsjelentések is rontották a hangulatot.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.