Elhagyják a bankok Görögországot

Több más nagybankhoz hasonlóan a Citigroup is karcsúsítja fiókhálózatát az ország recesszió sújtotta üzleti és gazdasági környezetére hivatkozva.

BL
2012. 11. 22. 8:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az amerikai bankcsoport csütörtökön azt közölte, hogy 37 fiókjából 16-ot bezár. Athénban és az ország második legnagyobb városában Thesszalonikiben megtartja valamennyi fiókját, kilenc vidéki városban viszont megszűnnek érdekeltségei.

Néhány napja két francia bank, a Crédit Agricole és a Société Generale jelentette be, hogy eladja görögországi leánybankjait.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.