Némileg javult a francia üzleti bizalom

Franciaországban némileg erősödött novemberben az üzleti bizalom a feldolgozóiparban októberhez képest, amikor hároméves mélyponton volt.

NT
2012. 11. 23. 11:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A bizalmi index 88 pontra emelkedett novemberben az októberi 85 pont után (szeptemberben 90 pont volt). A Dow Jones által megkérdezett elemzők kisebb javulásra, 86 pontos bizalmi mutatóra számítottak. Az Insee adatai szerint az építőipart, a kis- és nagykereskedelmet, valamint a szolgáltatást is érintő átfogó üzleti bizalom is javult novemberben: az októberi 84 pontról 86 pontra nőtt.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.