Ötvenmillióra bírságolták a Vodafone-t

A GVH szerint a mobilszolgáltató egy játékában megtévesztő tájékoztatásokat adott a nyerési esélyekről.

WA
2013. 12. 06. 17:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A GVH pénteki közleménye szerint a Vodafone a „Töltsd fel, és nyerj!” promócióhoz kapcsolódó „autós” játékokról küldött SMS-értesítéseiben megtévesztő tájékoztatásokat adott a nyerési esélyekről. A Vodafone sajtóosztálya nem kívánta kommentálni a GVH döntését.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.