Így írnak ők – Február 14., délelőtt

0

Gulyás Virág, Facebook: „Kiállsz ide mindenféle videó megjelenése előtt, és magyarázkodsz. Kiállsz ide mindenféle videó megjelenése előtt, és megnevezed, hogy szerinted ki készítette azt. Kiállsz ide mindenféle videó megjelenése előtt, és feljelentést teszel. De az eszedbe sem jut esetleg, hogy téged a saját kis csapatod szeretne kicsinálni? Észre sem veszed, hogy hirtelen te lettél a leggyengébb láncszem? Észre sem veszed a mátrix sakkjátszmáját? Naiv vagy vagy nagyon hülye?! Mindenesetre már ez önmagában ismételten alkalmatlanná tenne egy ország vezetésére.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Bagoly mondja verébnek, hogy…: „mondd, te szerencsétlen”

Azért jól jegyezzük meg a színész Magyar Péterhez intézett pátoszos szavait

„Észre sem veszed, hogy hirtelen te lettél a leggyengébb láncszem?”

„Bütyöknek mondom, mert mindig gyanútlanul belesétál a KGB csapdájába”

Teljesült Magyar régi vágya, jogalkotó lett

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.