Így írnak ők – Február 18., délután
Hargitai Miklós, Népszava: „Végezetül pedig itt az (egyelőre statikus) ágyjelenetről titokban készült kép- és talán hangfelvétel, amely valamiért pont a gödi botrány idején került elő, és a Fidesz-sajtónak rögtön voltak is csatlakozó háttérinformációi róla. Vajon hány demokratikus országban fordulhatna elő, hogy „valakik” egy héten át nyíltan készülődnek a vezető kormánypárt miniszterelnök-jelöltének megzsarolására anélkül, hogy az államszervezet bármit is kezdene a nyilvánvaló zsarolási kísérlettel?”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Április 17., délután
Így írnak ők – Április 17., délelőtt
Így írnak ők – Április 16., délután
Így írnak ők – Április 16., délelőtt
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!