Oroszországban a Covid-19-ben megbetegedettek száma szerdára meghaladta a 242 ezer főt. A hivatalos adatok szerint jelenleg 192 ezer aktív eset van az országban, ebből 2300 ember állapota súlyos. A több ezer lélegeztetőgép hirtelen kiesése így akár komolyabb problémákat is előidézhet az orosz egészségügyi ellátásban.
Washington kivonja a forgalomból az orosz lélegeztetőgépeket
Szombaton az egyik moszkvai kórházban fellángolt tűzben egy beteg életét vesztette, hárman megsérültek.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en


















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!